Blog

Zapraszamy na nowy kurs teoretyczny

Zapraszamy na kurs Teoretyczny Instruktora Samolotowego FI(A). Po kursie teoretycznym, możliwe wykonanie kursu praktycznego, a następnie podjęcia pracy w naszym Ośrodku jako Instruktor Samolotowy Fi(A). Termin 12.02-9.03.2018
Przeczytaj więcej

Gratulujemy naszym studentom!

Wszyscy uczestnicy ostatniego kursu teoretycznego ATPL w tym roku zdali egzamin końcowy - sprawiliśmy im w ten sposób chyba najfajniejszy prezent świąteczny :) Gratulujemy wszystkim, powodzenia w ULC-u i do zobaczenia na części praktycznej !
Przeczytaj więcej

Kolejni studenci Ventum Air Pierwszymi Oficerami w Ryanair

Wszyscy studenci na zdjęciu są już Pierwszymi Oficerami w Ryanair - ukończyli oni w naszym ATO cały kurs ME/IR/CPL ! GRATULUJEMY ! A już w 2018 roku dołączy do nich kolejnych kilku studentów wyszkolonych przez nas 
Przeczytaj więcej

Student Ventum Air Pierwszym Oficerem w liniach Ryanair

Z dumą dzielimy się tą informacją z Wami :) Sebastiano Lollo, nasz student z Włoch ze szkoły FTO Padova, który ukończył u nas program ME/IR/CPL w lipcu 2017, otrzymał pracę jaki Pierwszy Oficer w liniach Ryanair ! Gratulujemy, Sebastiano, naprawdę Pan na...
Przeczytaj więcej

Ventum Air na imprezie Polish Aviators

My też będziemy na imprezie Polish Aviators, która odbędzie się 13 października w klubie Rozrywki przy ul. Mazowieckiej i Was też serdecznie zapraszamy! Start 22:00, zaraz po Nocy w Instytucie Lotnictwa. Do zobaczenia na miejscu!
Przeczytaj więcej

Nowa Cessna 172N SP-GBH

W końcu dołączył do nas kolejny samolot do budowania nalotu :) Nasza Cessna 172N SP-GBH już gotowa i lata. Samolot został odrestaurowany od podstaw, posiada nowe wnętrze, nowe malowanie, silnik oraz śmigło ! I to wszystko dla Was, abyście mogli latać, latać,...
Przeczytaj więcej

< Starsze posty

Najprawdopodobniej najlepsza szkoła lotnicza

Sprawdź sam

Program 0-ATPL(A)

ZERO TO ATPL(A) PROGRAM jest relatywnie najkrótszą i najbardziej efektywną drogą do uzyskania zawodu pilota linowego z dużą dozą gwarancji znalezienia zatrudnienia w liniach lotniczych zaraz po jego ukończeniu.

Program PPL(A)

Pierwszym niezbędnym krokiem na drodze do zrealizowania Waszych marzeń o lataniu jest uzyskanie Licencji Pilota Turystycznego PPL(A) Private Pilot Licence (Aeroplane).

Symulator

ATO Ventum Air posiada jedyny w Polsce symulator Full Motion firmy Redbird, który zarówno w trakcie profesjonalnego szkolenia jak i lotu dla hobbistów zagwarantuje niezapomniane chwile !

Pierwszy kurs pilotażu

Marzysz o lataniu? Chciałbyś poczuć się pilotem, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś. Chcielibyśmy przedstawić Ci możliwość przeżycia przygody, która na zawsze może zmienić Twoje postrzeganie otaczajacego Cię świata.