Blog

Sezon 2018 uważamy za otwarty!!!

Nowy/kolejny TECNAM P2006T w naszej flocie!!! Umowa podpisana! Z niecierpliwością oczekujemy na przylot kolejnego nowiutkiego dwusilnika, wszystko dla WAS!!! Ale nie możemy się zdecydować jakie znaki wybrać, więc podrzucajcie Wasze propozycje... coś wspólnie wybierzemy
Przeczytaj więcej

Zapraszamy na nowy kurs teoretyczny

Zapraszamy na kurs Teoretyczny Instruktora Samolotowego FI(A). Po kursie teoretycznym, możliwe wykonanie kursu praktycznego, a następnie podjęcia pracy w naszym Ośrodku jako Instruktor Samolotowy Fi(A). Termin 12.02-9.03.2018
Przeczytaj więcej

Gratulujemy naszym studentom!

Wszyscy uczestnicy ostatniego kursu teoretycznego ATPL w tym roku zdali egzamin końcowy - sprawiliśmy im w ten sposób chyba najfajniejszy prezent świąteczny :) Gratulujemy wszystkim, powodzenia w ULC-u i do zobaczenia na części praktycznej !
Przeczytaj więcej

Kolejni studenci Ventum Air Pierwszymi Oficerami w Ryanair

Wszyscy studenci na zdjęciu są już Pierwszymi Oficerami w Ryanair - ukończyli oni w naszym ATO cały kurs ME/IR/CPL ! GRATULUJEMY ! A już w 2018 roku dołączy do nich kolejnych kilku studentów wyszkolonych przez nas 
Przeczytaj więcej

Student Ventum Air Pierwszym Oficerem w liniach Ryanair

Z dumą dzielimy się tą informacją z Wami :) Sebastiano Lollo, nasz student z Włoch ze szkoły FTO Padova, który ukończył u nas program ME/IR/CPL w lipcu 2017, otrzymał pracę jaki Pierwszy Oficer w liniach Ryanair ! Gratulujemy, Sebastiano, naprawdę Pan na...
Przeczytaj więcej

Ventum Air na imprezie Polish Aviators

My też będziemy na imprezie Polish Aviators, która odbędzie się 13 października w klubie Rozrywki przy ul. Mazowieckiej i Was też serdecznie zapraszamy! Start 22:00, zaraz po Nocy w Instytucie Lotnictwa. Do zobaczenia na miejscu!
Przeczytaj więcej

< Starsze posty

Najprawdopodobniej najlepsza szkoła lotnicza

Sprawdź sam

Program 0-ATPL(A)

ZERO TO ATPL(A) PROGRAM jest relatywnie najkrótszą i najbardziej efektywną drogą do uzyskania zawodu pilota linowego z dużą dozą gwarancji znalezienia zatrudnienia w liniach lotniczych zaraz po jego ukończeniu.

Program PPL(A)

Pierwszym niezbędnym krokiem na drodze do zrealizowania Waszych marzeń o lataniu jest uzyskanie Licencji Pilota Turystycznego PPL(A) Private Pilot Licence (Aeroplane).

Symulator

ATO Ventum Air posiada jedyny w Polsce symulator Full Motion firmy Redbird, który zarówno w trakcie profesjonalnego szkolenia jak i lotu dla hobbistów zagwarantuje niezapomniane chwile !

Pierwszy kurs pilotażu

Marzysz o lataniu? Chciałbyś poczuć się pilotem, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś. Chcielibyśmy przedstawić Ci możliwość przeżycia przygody, która na zawsze może zmienić Twoje postrzeganie otaczajacego Cię świata.