Nowy Tecnam P2006T już niebawem

Pamiętacie projekt malowania naszego Tecnama P2006T ? Już nie ma potrzeby przemalowania naszego SP-MAC, bo właśnie zamówilismy drugiego nowego Tecnnama P2006T o znakach SP-MMB i będzie wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciu 🙂 Podoba Wam się ? NAM BAAAARDZO i nie możemy się doczekać na jego przylot do ATO Ventum Air – więcej informacji wkrótce !!!! Bądźcie z nami na bieżąco !


Najprawdopodobniej najlepsza szkoła lotnicza

Sprawdź sam

Program 0-ATPL(A)

ZERO TO ATPL(A) PROGRAM jest relatywnie najkrótszą i najbardziej efektywną drogą do uzyskania zawodu pilota linowego z dużą dozą gwarancji znalezienia zatrudnienia w liniach lotniczych zaraz po jego ukończeniu.

Program PPL(A)

Pierwszym niezbędnym krokiem na drodze do zrealizowania Waszych marzeń o lataniu jest uzyskanie Licencji Pilota Turystycznego PPL(A) Private Pilot Licence (Aeroplane).

Symulator

ATO Ventum Air posiada jedyny w Polsce symulator Full Motion firmy Redbird, który zarówno w trakcie profesjonalnego szkolenia jak i lotu dla hobbistów zagwarantuje niezapomniane chwile !

Pierwszy kurs pilotażu

Marzysz o lataniu? Chciałbyś poczuć się pilotem, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś. Chcielibyśmy przedstawić Ci możliwość przeżycia przygody, która na zawsze może zmienić Twoje postrzeganie otaczajacego Cię świata.