Garmin 950/1000

Szkolenie zapoznawcze z Awioniką Garmin 950/1000

Cel szkolenia

Pilot szkolony ma nabyć umiejętności posługiwaniem się awioniką „Glass Cockpit” na bazie awioniki firmy Garmin wersja 950 / 1000.

Warunki progowe stawiane kandydatom na szkolenie

Warunki progowe jakie musi spełnić kandydat, muszą być minimum równe jak dla kandydata na szkolenie praktyczne do licencji PPL(A). Zalecane jest, aby zaznajomiony był z zagadnieniami w wykonywaniu lotów w IMC.

Urządzenia treningowe

Szkolenie odbywać się będzie w całości na urządzeniu treningowym FNPT II ze zobrazowaniem awioniki „Glass Cockpit” RedBird FMX

 

Szkolenie praktyczne

Ćw.

Treść ćwiczenia

Czas ćwiczeń

(sesji)

 

1

 

Zapoznanie z zasadami BHP w urządzeniu treningowym RedBird FMX

2

 

Zapoznanie z panelem PFD

0h 30’

3

 

Nauka korzystania z panelu PFD w trakcie lotu

0h 30’

4

 

Podejście precyzyjne i nie precyzyjne

1h 00’

5

 

Nauka obsługi panelu MFD

0h 15’

6

 

Nauka wykonywania SID i STAR z wykorzystaniem autopilota

0h 45’

RAZEM:

3h 00’

 

Cena bloku 999,00 PLN netto

Najprawdopodobniej najlepsza szkoła lotnicza

Sprawdź sam

Program 0-ATPL(A)

ZERO TO ATPL(A) PROGRAM jest relatywnie najkrótszą i najbardziej efektywną drogą do uzyskania zawodu pilota linowego z dużą dozą gwarancji znalezienia zatrudnienia w liniach lotniczych zaraz po jego ukończeniu.

Program PPL(A)

Pierwszym niezbędnym krokiem na drodze do zrealizowania Waszych marzeń o lataniu jest uzyskanie Licencji Pilota Turystycznego PPL(A) Private Pilot Licence (Aeroplane).

Symulator

ATO Ventum Air posiada jedyny w Polsce symulator Full Motion firmy Redbird, który zarówno w trakcie profesjonalnego szkolenia jak i lotu dla hobbistów zagwarantuje niezapomniane chwile !

Pierwszy kurs pilotażu

Marzysz o lataniu? Chciałbyś poczuć się pilotem, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś. Chcielibyśmy przedstawić Ci możliwość przeżycia przygody, która na zawsze może zmienić Twoje postrzeganie otaczajacego Cię świata.