Samolot szkoleniowy

Nowiutki i prosto z fabryki, jeszcze cały biały(Młody))) jest piękny, ale za chwilę w naszych barwach żółto-srebrno-białych) i znakach SP-MMB będzie do Waszej dyspozycji by jeszcze sprawniej realizować szkolenia w Ventum . Dziś wylądował w Łodzi (na malowanie), ale już za kilka dni będzie w całej okazałości do Waszej dyspozycji na EPBC. Do zobaczenia*)))


Najprawdopodobniej najlepsza szkoła lotnicza

Sprawdź sam

Program 0-ATPL(A)

ZERO TO ATPL(A) PROGRAM jest relatywnie najkrótszą i najbardziej efektywną drogą do uzyskania zawodu pilota linowego z dużą dozą gwarancji znalezienia zatrudnienia w liniach lotniczych zaraz po jego ukończeniu.

Program PPL(A)

Pierwszym niezbędnym krokiem na drodze do zrealizowania Waszych marzeń o lataniu jest uzyskanie Licencji Pilota Turystycznego PPL(A) Private Pilot Licence (Aeroplane).

Symulator

ATO Ventum Air posiada jedyny w Polsce symulator Full Motion firmy Redbird, który zarówno w trakcie profesjonalnego szkolenia jak i lotu dla hobbistów zagwarantuje niezapomniane chwile !

Pierwszy kurs pilotażu

Marzysz o lataniu? Chciałbyś poczuć się pilotem, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś. Chcielibyśmy przedstawić Ci możliwość przeżycia przygody, która na zawsze może zmienić Twoje postrzeganie otaczajacego Cię świata.