Wznowienie szkoleń teoretycznych

Obecnie szkolenia teoretyczne mają określoną ważność, w okresie której należy zakończyć szkolenia praktyczne np. na klasę samolotów MEP(L), lub należy rozpocząć zdawanie egzaminów teoretycznych w ULC np. egzamin do licencji ATPL(A).
Jeżeli ważność zaświadczenia teoretycznego wygasła jesteśmy w stanie wznowić jego ważność w następujących krokach :

  1. Analiza kandydata na podstawie dostarczonych dokumentów lotniczych. Sprawdzane jest zaświadczenie o ukończeniu szkolenia teoretycznego, które utraciło ważność oraz czy kandydat na licencję / uprawnienie spełnia odpowiednie warunki wstępne do rozpoczęcia szkolenia.
  2. Sprawdzenie wiedzy teoretycznej z zakresu licencji / uprawnienia.
  3. Sporządzenie Indywidualnego Programu Szkolenia na wznawianą licencję / uprawnienie.
  4. Realizacja Indywidualnego Programu Szkolenia, zwieńczona egzaminem wewnętrznym.
  5. Wydanie zaświadczenia o ukończeniu szkolenia teoretycznego wznawiającego daną licencję / uprawnienie.

Zakres jaki oferujemy w naszym ATO :
LAPL(A), PPL(A), CPL(A), ATPL(A),
NOC, MEP(L), EIR(A), IR(A), HPA,
FI(A)R, IRI(A), CRI(SPA)ME.
Zapraszamy.


Najprawdopodobniej najlepsza szkoła lotnicza

Sprawdź sam

Program 0-ATPL(A)

ZERO TO ATPL(A) PROGRAM jest relatywnie najkrótszą i najbardziej efektywną drogą do uzyskania zawodu pilota linowego z dużą dozą gwarancji znalezienia zatrudnienia w liniach lotniczych zaraz po jego ukończeniu.

Program PPL(A)

Pierwszym niezbędnym krokiem na drodze do zrealizowania Waszych marzeń o lataniu jest uzyskanie Licencji Pilota Turystycznego PPL(A) Private Pilot Licence (Aeroplane).

Symulator

ATO Ventum Air posiada jedyny w Polsce symulator Full Motion firmy Redbird, który zarówno w trakcie profesjonalnego szkolenia jak i lotu dla hobbistów zagwarantuje niezapomniane chwile !

Pierwszy kurs pilotażu

Marzysz o lataniu? Chciałbyś poczuć się pilotem, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś. Chcielibyśmy przedstawić Ci możliwość przeżycia przygody, która na zawsze może zmienić Twoje postrzeganie otaczajacego Cię świata.